FQP65N06
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FQP65N06
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 60V 65A TO-220
Foi de date: 1.FQP65N06.pdf2.FQP65N06.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FQP65N06
Număr parc FQP65N06 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 60V 65A TO-220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34460 pcs Fișa cu date 1.FQP65N06.pdf2.FQP65N06.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB
Serie QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 16 mOhm @ 32.5A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 150W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Alte nume FQP65N06-ND
FQP65N06FS
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 2410pF @ 25V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 65nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 60V
descriere detaliata N-Channel 60V 65A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220AB Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 65A (Tc)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FQP630
FQP630
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: MOSFET N-CH 200V 9A TO-220