FQD7N10TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FQD7N10TM
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 100V 5.8A DPAK
Foi de date: FQD7N10TM.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FQD7N10TM
Număr parc FQD7N10TM Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 100V 5.8A DPAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4073 pcs Fișa cu date FQD7N10TM.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor D-Pak
Serie QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 2.9A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 2.5W (Ta), 25W (Tc) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Alte nume FQD7N10TMTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 250pF @ 25V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 7.5nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 100V
descriere detaliata N-Channel 100V 5.8A (Tc) 2.5W (Ta), 25W (Tc) Surface Mount D-Pak Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 5.8A (Tc)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FQD7N20TF
FQD7N20TF
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: MOSFET N-CH 200V 5.3A DPAK
In stoc: 6932 pcs
Descarca: FQD7N20TF.pdf
RFQ
FQD7N20TM_F080
FQD7N20TM_F080