FQD4P25TF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FQD4P25TF
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET P-CH 250V 3.1A DPAK
Foi de date: 1.FQD4P25TF.pdf2.FQD4P25TF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FQD4P25TF
Număr parc FQD4P25TF Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MOSFET P-CH 250V 3.1A DPAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6268 pcs Fișa cu date 1.FQD4P25TF.pdf2.FQD4P25TF.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor D-Pak
Serie QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.1 Ohm @ 1.55A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 2.5W (Ta), 45W (Tc) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Alte nume Q1585607A
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 420pF @ 25V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 14nC @ 10V
Tipul FET P-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 250V
descriere detaliata P-Channel 250V 3.1A (Tc) 2.5W (Ta), 45W (Tc) Surface Mount D-Pak Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 3.1A (Tc)