FQB20N06TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQB20N06TM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FQB20N06TM
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 60V 20A D2PAK
Foi de date: FQB20N06TM.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FQB20N06TM
Număr parc FQB20N06TM Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 60V 20A D2PAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4620 pcs Fișa cu date FQB20N06TM.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor D²PAK (TO-263AB)
Serie QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 10A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 3.75W (Ta), 53W (Tc) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 590pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 15nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 60V descriere detaliata N-Channel 60V 20A (Tc) 3.75W (Ta), 53W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB)
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)