FQAF5N90
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQAF5N90 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FQAF5N90
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 900V 4.1A TO-3PF
Foi de date: FQAF5N90.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FQAF5N90
Număr parc FQAF5N90 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 900V 4.1A TO-3PF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6094 pcs Fișa cu date FQAF5N90.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-3PF
Serie QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.3 Ohm @ 2.05A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 90W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz SC-94 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 1550pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 900V descriere detaliata N-Channel 900V 4.1A (Tc) 90W (Tc) Through Hole TO-3PF
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 4.1A (Tc)