FOD2200SD
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FOD2200SD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FOD2200SD
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului OPTOISO 5KV TRI-STATE 8SMD
Foi de date: FOD2200SD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FOD2200SD
Număr parc FOD2200SD Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere OPTOISO 5KV TRI-STATE 8SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4570 pcs Fișa cu date FOD2200SD.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 20 V Tensiune - Izolare 5000Vrms
Tensiune - înainte (Vf) (tip) 1.4V Pachetul dispozitivului furnizor 8-SMT
Serie - Timp de creștere / înălțime (tip) 80ns, 25ns
Timp de propagare tpLH / tpHL (Max) 300ns, 300ns ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SMD, Gull Wing Tipul de ieșire Tri-State
Alte nume FOD2200SD_NL
FOD2200SD_NL-ND
FOD2200SDFS
FOD2200SDFS-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Număr de canale 1 Tipul de montare Surface Mount
Intrări - Partea 1 / Partea 2 1/0 Tip de introducere DC
descriere detaliata Logic Output Optoisolator 2.5MBd Tri-State 5000Vrms 1 Channel 10kV/µs CMTI 8-SMT Rata de date 2.5MBd
Curent - ieșire / canal 25mA Curent - DC înainte (dacă) (max) 10mA
Modul comun de imunitate tranzitorie (Min) 10kV/µs