FFB10UP20STM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FFB10UP20STM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FFB10UP20STM
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE GEN PURP 200V 10A D2PAK
Foi de date: FFB10UP20STM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FFB10UP20STM
Număr parc FFB10UP20STM Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE GEN PURP 200V 10A D2PAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 60309 pcs Fișa cu date FFB10UP20STM.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.15V @ 10A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 200V
Pachetul dispozitivului furnizor D²PAK Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Timp de recuperare invers (trr) 45ns
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Alte nume FFB10UP20STMDKR Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Standard
descriere detaliata Diode Standard 200V 10A Surface Mount D²PAK Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 200V
Curent - Mediu rectificat (Io) 10A Capacitate @ Vr, F -