FEP16ATA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FEP16ATA
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ARRAY GP 50V 16A TO220AB
Foi de date: 1.FEP16ATA.pdf2.FEP16ATA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FEP16ATA
Număr parc FEP16ATA Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ARRAY GP 50V 16A TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4160 pcs Fișa cu date 1.FEP16ATA.pdf2.FEP16ATA.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 950mV @ 8A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 50V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Timp de recuperare invers (trr) 35ns
ambalare Tube Pachet / Caz TO-220-3
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Standard Configurarea diodelor 1 Pair Common Anode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 50V 16A Through Hole TO-220-3 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 10µA @ 50V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 16A Numărul părții de bază FEP16A
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FEP16BTA
FEP16BTA
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: DIODE ARRAY GP 100V 16A TO220AB
In stoc: 5338 pcs
Descarca: FEP16BTA.pdf
RFQ
FEP16AT
FEP16AT
Descriere: DIODE ARRAY GP 50V 16A TO220AB