FDPF79N15
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDPF79N15 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FDPF79N15
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 150V 79A TO-220F
Foi de date: FDPF79N15.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FDPF79N15
Număr parc FDPF79N15 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 150V 79A TO-220F Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3151 pcs Fișa cu date FDPF79N15.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-220F
Serie UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 30 mOhm @ 39.5A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 38W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Full Pack Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 3410pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 73nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 150V descriere detaliata N-Channel 150V 79A (Tc) 38W (Tc) Through Hole TO-220F
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 79A (Tc)