FDPF39N20TLDTU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FDPF39N20TLDTU
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 200V 39A TO220F
Foi de date: FDPF39N20TLDTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FDPF39N20TLDTU
Număr parc FDPF39N20TLDTU Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 200V 39A TO220F Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 52592 pcs Fișa cu date FDPF39N20TLDTU.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-220F
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 66 mOhm @ 19.5A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 37W (Tc) Pachet / Caz TO-220-3 Full Pack
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 2130pF @ 25V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 49nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 200V
descriere detaliata N-Channel 200V 39A (Tc) 37W (Tc) Through Hole TO-220F Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 39A (Tc)