FDN028N20
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FDN028N20
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 20V 6.1A SOT23-3
Foi de date: FDN028N20.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FDN028N20
Număr parc FDN028N20 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 20V 6.1A SOT23-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 186528 pcs Fișa cu date FDN028N20.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 1.5V @ 250µA Vgs (Max) ±12V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor SuperSOT-3
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 28 mOhm @ 5.2A, 4.5V
Distrugerea puterii (Max) 1.5W (Tc) ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Alte nume FDN028N20OSCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 600pF @ 10V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 6nC @ 4.5V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 2.5V, 4.5V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 20V
descriere detaliata N-Channel 20V 6.1A (Tc) 1.5W (Tc) Surface Mount SuperSOT-3 Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 6.1A (Tc)