FDL100N50F
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDL100N50F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FDL100N50F
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 500V 100A TO-264
Foi de date: FDL100N50F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
375 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FDL100N50F
Număr parc FDL100N50F Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 500V 100A TO-264 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4734 pcs Fișa cu date FDL100N50F.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-264
Serie UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 55 mOhm @ 50A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 2500W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-264-3, TO-264AA Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 12000pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 238nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 500V descriere detaliata N-Channel 500V 100A (Tc) 2500W (Tc) Through Hole TO-264
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)