FDI047AN08A0
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FDI047AN08A0
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 75V 80A TO-262AB
Foi de date: FDI047AN08A0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FDI047AN08A0
Număr parc FDI047AN08A0 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 75V 80A TO-262AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4675 pcs Fișa cu date FDI047AN08A0.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor I2PAK (TO-262)
Serie PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.7 mOhm @ 80A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 310W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 6600pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 138nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 6V, 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 75V descriere detaliata N-Channel 75V 80A (Tc) 310W (Tc) Through Hole I2PAK (TO-262)
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)