FDH50N50
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDH50N50 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FDH50N50
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 500V 48A TO-247
Foi de date: FDH50N50.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FDH50N50
Număr parc FDH50N50 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 500V 48A TO-247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6302 pcs Fișa cu date FDH50N50.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-247
Serie UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 105 mOhm @ 24A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 625W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-247-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 6460pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 137nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 500V descriere detaliata N-Channel 500V 48A (Tc) 625W (Tc) Through Hole TO-247
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 48A (Tc)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FDH400_T50R
FDH400_T50R
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: DIODE GEN PURP 150V 200MA DO35
In stoc: 6345 pcs
Descarca: FDH400_T50R.pdf
RFQ
FDH600
FDH600
Descriere: DIODE GEN PURP 50V 200MA DO35
In stoc: 5149 pcs
Descarca:
RFQ
FDH44N50
FDH44N50
Descriere: MOSFET N-CH 500V 44A TO-247
Descarca: FDH44N50.pdf
FDH444
FDH444
Descriere: DIODE GEN PURP 125V 200MA DO35
Descarca: FDH444.pdf
FDH600_T50A
FDH600_T50A
Descarca:
FDH600_T50R
FDH600_T50R