FDBL0630N150
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDBL0630N150 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FDBL0630N150
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 150V 169A H-PSOF8
Foi de date: FDBL0630N150.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FDBL0630N150
Număr parc FDBL0630N150 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 150V 169A H-PSOF8 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14113 pcs Fișa cu date FDBL0630N150.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor 8-PSOF
Serie PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.3 mOhm @ 80A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 500W (Tj) ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 8-PowerSFN Alte nume FDBL0630N150CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 5805pF @ 75V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 90nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 150V
descriere detaliata N-Channel 150V 169A (Tc) 500W (Tj) Surface Mount 8-PSOF Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 169A (Tc)