CS5211GDR14G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CS5211GDR14G
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC REG CTRLR BUCK 14SOIC
Foi de date: CS5211GDR14G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CS5211GDR14G
Număr parc CS5211GDR14G Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IC REG CTRLR BUCK 14SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 72640 pcs Fișa cu date CS5211GDR14G.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 14 V Topologie Buck
Redresor sincron Yes Pachetul dispozitivului furnizor 14-SOIC
Serie - Interfețe intermediare -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tipul de ieșire Transistor Driver Faze de ieșire 1
Configurarea ieșirii Positive Alte nume CS5211GDR14GOSTR
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Numărul de ieșiri 1
Funcţie Step-Down Frecvență - Comutare 150kHz ~ 750kHz