CGS3322MX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
CGS3322MX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CGS3322MX
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC GENERATOR CRYSTAL CLOCK 8SOIC
Foi de date: CGS3322MX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CGS3322MX
Număr parc CGS3322MX Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
cantitate valabila 6550 pcs Fișa cu date CGS3322MX.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V Tip Clock Generator
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie -
Raport - intrare: ieșire 1:1 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PLL No
producție CMOS Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Surface Mount
Intrare Clock, Crystal Frecvență - Max 110MHz
Divider / Multiplicator Yes/No Diferențial - intrare: ieșire No/No
Numărul părții de bază CGS3322
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CGS332T200W4C
CGS332T200W4C
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP ALUM 3300UF 200V SCREW
In stoc: 2059 pcs
Descarca: CGS332T200W4C.pdf
RFQ
CGS332T450X5L
CGS332T450X5L
Descriere: CAP ALUM 3300UF 450V SCREW