BZX85C6V8
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C6V8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX85C6V8
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 6.8V 1W DO41
Foi de date: BZX85C6V8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZX85C6V8
Număr parc BZX85C6V8 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 6.8V 1W DO41 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 344026 pcs Fișa cu date BZX85C6V8.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 6.8V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AL (DO-41)
Serie - Putere - Max 1W
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 3.5 Ohms descriere detaliata Zener Diode 6.8V 1W ±6% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1µA @ 4V
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BZX85C6V8_T50R
BZX85C6V8_T50R
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: DIODE ZENER 6.8V 1W DO41
In stoc: 4029 pcs
Descarca: BZX85C6V8_T50R.pdf
RFQ
BZX85C6V8_T50A
BZX85C6V8_T50A
In stoc: 7021 pcs
Descarca: BZX85C6V8_T50A.pdf
RFQ
BZX85C6V8-TAP
BZX85C6V8-TAP
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: DIODE ZENER 6.8V 1.3W DO41
Descarca: BZX85C6V8-TAP.pdf
BZX85C6V8 A0G
BZX85C6V8 A0G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE ZENER 6.8V 1.3W DO204AL
Descarca: BZX85C6V8 A0G.pdf
BZX85C6V2-T50A
BZX85C6V2-T50A
Descriere: DIODE ZENER 6.2V 1W DO41
Descarca: BZX85C6V2-T50A.pdf
BZX85C6V2-TAP
BZX85C6V2-TAP
Descriere: DIODE ZENER 6.2V 1.3W DO41
Descarca: BZX85C6V2-TAP.pdf
BZX85C6V2_T50R
BZX85C6V2_T50R
Descarca: BZX85C6V2_T50R.pdf
BZX85C6V2 A0G
BZX85C6V2 A0G
Descriere: DIODE ZENER 6.2V 1.3W DO204AL
Descarca: BZX85C6V2 A0G.pdf
BZX85C6V8 R0G
BZX85C6V8 R0G
Descarca: BZX85C6V8 R0G.pdf
BZX85C6V2-TR
BZX85C6V2-TR
Descarca: BZX85C6V2-TR.pdf
BZX85C6V2 R0G
BZX85C6V2 R0G
Descarca: BZX85C6V2 R0G.pdf
BZX85C6V8-TR
BZX85C6V8-TR
Descarca: BZX85C6V8-TR.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW