BZX84C75LT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX84C75LT3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX84C75LT3
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 75V 225MW SOT23-3
Foi de date: BZX84C75LT3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile BZX84C75LT3
Număr parc BZX84C75LT3 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 75V 225MW SOT23-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4607 pcs Fișa cu date BZX84C75LT3.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 75V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-3 (TO-236)
Serie - Putere - Max 225mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 255 Ohms descriere detaliata Zener Diode 75V 225mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50nA @ 52.5V Numărul părții de bază BZX84C75