BZX84C18
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX84C18
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 18V 350MW SOT23-3
Foi de date: BZX84C18.pdf
  • Mesaj
Specificațiile BZX84C18
Număr parc BZX84C18 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 18V 350MW SOT23-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6217 pcs Fișa cu date BZX84C18.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 18V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-3
Serie - Putere - Max 350mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Alte nume BZX84C18-ND
BZX84C18FSTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 45 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 18V 350mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50nA @ 12.6V