BZX79C9V1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C9V1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX79C9V1
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 9.1V 500MW DO35
Foi de date: BZX79C9V1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZX79C9V1
Număr parc BZX79C9V1 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 9.1V 500MW DO35 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 742443 pcs Fișa cu date BZX79C9V1.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 9.1V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.5V @ 100mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor DO-35
Serie - Putere - Max 500mW
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-204AH, DO-35, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 15 Ohms descriere detaliata Zener Diode 9.1V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 500nA @ 6V Numărul părții de bază BZX79C9V1
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BZX84-A11,215
BZX84-A11,215
Producători: Nexperia
Descriere: DIODE ZENER 11V 250MW SOT23
In stoc: 746444 pcs
Descarca:
RFQ
Producători: Nexperia
Descriere: DIODE ZENER 12V 250MW SOT23
In stoc: 608035 pcs
Descarca:
RFQ
BZX79C9V1 A0G
BZX79C9V1 A0G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE ZENER 9.1V 500MW DO35
Descarca: BZX79C9V1 A0G.pdf
BZX79C9V1-T50A
BZX79C9V1-T50A
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descarca: BZX79C9V1-T50A.pdf
BZX79C8V2
BZX79C8V2
Descriere: DIODE ZENER 8.2V 500MW DO35
Descarca: BZX79C8V2.pdf
BZX79C8V2 A0G
BZX79C8V2 A0G
Descarca: BZX79C8V2 A0G.pdf
BZX79C8V2_T50R
BZX79C8V2_T50R
Descarca: BZX79C8V2_T50R.pdf
BZX79C8V2-T50A
BZX79C8V2-T50A
Descarca: BZX79C8V2-T50A.pdf
BZX79C9V1_T50R
BZX79C9V1_T50R
Descarca: BZX79C9V1_T50R.pdf
Descriere: DIODE ZENER 10V 250MW SOT23
BZX79C7V5_T50R
BZX79C7V5_T50R
Descriere: DIODE ZENER 7.5V 500MW DO35
Descarca: BZX79C7V5_T50R.pdf
BZX79C7V5-T50A
BZX79C7V5-T50A
Descarca: BZX79C7V5-T50A.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW