BZX79C36
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C36 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX79C36
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 36V 500MW DO35
Foi de date: BZX79C36.pdf
  • Mesaj
Specificațiile BZX79C36
Număr parc BZX79C36 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 36V 500MW DO35 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5237 pcs Fișa cu date BZX79C36.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 36V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.5V @ 100mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor DO-35
Serie - Putere - Max 500mW
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-204AH, DO-35, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 90 Ohms descriere detaliata Zener Diode 36V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50nA @ 25.2V Numărul părții de bază BZX79C36
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BZX79C36 A0G
BZX79C36 A0G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE ZENER 36V 500MW DO35
In stoc: 3805404 pcs
Descarca: BZX79C36 A0G.pdf
RFQ
BZX79C36_T50R
BZX79C36_T50R
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
In stoc: 2783 pcs
Descarca: BZX79C36_T50R.pdf
RFQ
BZX79C39 A0G
BZX79C39 A0G
Descriere: DIODE ZENER 39V 500MW DO35
Descarca: BZX79C39 A0G.pdf
BZX79C30-T50A
BZX79C30-T50A
Descriere: DIODE ZENER 30V 500MW DO35
Descarca: BZX79C30-T50A.pdf
BZX79C36-T50A
BZX79C36-T50A
Descarca: BZX79C36-T50A.pdf
BZX79C33-T50A
BZX79C33-T50A
Descriere: DIODE ZENER 33V 500MW DO35
Descarca: BZX79C33-T50A.pdf
BZX79C33
BZX79C33
Descarca: BZX79C33.pdf
BZX79C30_T50R
BZX79C30_T50R
Descarca: BZX79C30_T50R.pdf
BZX79C33 A0G
BZX79C33 A0G
Descarca: BZX79C33 A0G.pdf
BZX79C33_T50R
BZX79C33_T50R
Descarca: BZX79C33_T50R.pdf
BZX79C39_T50R
BZX79C39_T50R
Descarca: BZX79C39_T50R.pdf
BZX79C39
BZX79C39
Descarca: BZX79C39.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW