BZX79C18
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C18 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX79C18
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 18V 500MW DO35
Foi de date: BZX79C18.pdf
  • Mesaj
Specificațiile BZX79C18
Număr parc BZX79C18 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 18V 500MW DO35 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5230 pcs Fișa cu date BZX79C18.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 18V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.5V @ 100mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor DO-35
Serie - Putere - Max 500mW
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-204AH, DO-35, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 45 Ohms descriere detaliata Zener Diode 18V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50nA @ 12.6V Numărul părții de bază BZX79C18