BZX79C13
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX79C13
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 13V 500MW DO35
Foi de date: BZX79C13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile BZX79C13
Număr parc BZX79C13 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 13V 500MW DO35 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4001 pcs Fișa cu date BZX79C13.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 13V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.5V @ 100mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor DO-35
Serie - Putere - Max 500mW
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-204AH, DO-35, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 30 Ohms descriere detaliata Zener Diode 13V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 8V Numărul părții de bază BZX79C13
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BZX79C12_T50R
BZX79C12_T50R
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: DIODE ZENER 12V 500MW DO35
In stoc: 4151 pcs
Descarca: BZX79C12_T50R.pdf
RFQ
BZX79C12
BZX79C12
In stoc: 608129 pcs
Descarca: BZX79C12.pdf
RFQ
BZX79C11-T50A
BZX79C11-T50A
Descriere: DIODE ZENER 11V 500MW DO35
Descarca: BZX79C11-T50A.pdf
BZX79C12 A0G
BZX79C12 A0G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descarca: BZX79C12 A0G.pdf
BZX79C13 A0G
BZX79C13 A0G
Descriere: DIODE ZENER 13V 500MW DO35
Descarca: BZX79C13 A0G.pdf
BZX79C15-T50A
BZX79C15-T50A
Descriere: DIODE ZENER 15V 500MW DO35
Descarca: BZX79C15-T50A.pdf
BZX79C13_T50R
BZX79C13_T50R
Descarca: BZX79C13_T50R.pdf
BZX79C15 A0G
BZX79C15 A0G
Descarca: BZX79C15 A0G.pdf
BZX79C13-T50A
BZX79C13-T50A
Descarca: BZX79C13-T50A.pdf
BZX79C12-T50A
BZX79C12-T50A
Descarca: BZX79C12-T50A.pdf
BZX79C11_T50R
BZX79C11_T50R
Descarca: BZX79C11_T50R.pdf
BZX79C15
BZX79C15
Descarca: BZX79C15.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW