BZX55C33
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C33 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX55C33
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 33V 500MW DO35
Foi de date: BZX55C33.pdf
  • Mesaj
Specificațiile BZX55C33
Număr parc BZX55C33 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 33V 500MW DO35 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4639 pcs Fișa cu date BZX55C33.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 33V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.3V @ 100mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor DO-35
Serie - Putere - Max 500mW
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-204AH, DO-35, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 80 Ohms descriere detaliata Zener Diode 33V 500mW ±6% Through Hole DO-35
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 24V
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BZX55C2V7_T50R
BZX55C2V7_T50R
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: DIODE ZENER 2.7V 500MW DO35