BAS70LT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BAS70LT1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BAS70LT1
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT23-3
Foi de date: BAS70LT1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile BAS70LT1
Număr parc BAS70LT1 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT23-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3346 pcs Fișa cu date BAS70LT1.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1V @ 15mA Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 70V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-3 (TO-236) Viteză Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serie - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Alte nume BAS70LT1OSDKR
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Schottky descriere detaliata Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 10µA @ 70V Curent - Mediu rectificat (Io) 70mA (DC)
Capacitate @ Vr, F 2pF @ 0V, 1MHz Numărul părții de bază BAS70L
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BAS70SV
BAS70SV
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT563
In stoc: 4686 pcs
Descarca: BAS70SV.pdf
RFQ
BAS70JW-7-F
BAS70JW-7-F
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363
In stoc: 521070 pcs
Descarca: BAS70JW-7-F.pdf
RFQ
BAS70LT1G
BAS70LT1G
Descriere: DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT23-3