74VCX162240MTDX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 74VCX162240MTDX
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP
Foi de date: 74VCX162240MTDX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 74VCX162240MTDX
Număr parc 74VCX162240MTDX Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6500 pcs Fișa cu date 74VCX162240MTDX.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.4 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 48-TSSOP
Serie 74VCX ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Tipul de ieșire 3-State
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Număr de elemente 4
Numărul de biți pe element 4 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tipul logic Buffer, Inverting
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip de introducere -
descriere detaliata Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-TSSOP Curent - ieșire ridicată, scăzută 12mA, 12mA