74LCX240WM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 74LCX240WM
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC BUFFER INVERT 3.6V 20SOIC
Foi de date: 74LCX240WM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 74LCX240WM
Număr parc 74LCX240WM Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IC BUFFER INVERT 3.6V 20SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 120260 pcs Fișa cu date 74LCX240WM.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-SOIC
Serie 74LCX ambalare Tube
Pachet / Caz 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Tipul de ieșire 3-State
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Număr de elemente 2
Numărul de biți pe element 4 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tipul logic Buffer, Inverting
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip de introducere -
descriere detaliata Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC Curent - ieșire ridicată, scăzută 24mA, 24mA