74F646SPC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 74F646SPC
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24DIP
Foi de date: 74F646SPC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 74F646SPC
Număr parc 74F646SPC Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4136 pcs Fișa cu date 74F646SPC.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 24-PDIP
Serie 74F ambalare Tube
Pachet / Caz 24-DIP (0.300", 7.62mm) Tipul de ieșire 3-State
Alte nume 74F646SPC. Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)
Număr de elemente 1 Numărul de biți pe element 8
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Curent - ieșire ridicată, scăzută 15mA, 64mA Numărul părții de bază 74F646