74F574SJ
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F574SJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 74F574SJ
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOP
Foi de date: 74F574SJ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 74F574SJ
Număr parc 74F574SJ Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5869 pcs Fișa cu date 74F574SJ.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V Tip D-Type
Tip declanșator Positive Edge Serie 74F
ambalare Tube Pachet / Caz 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Tipul de ieșire Tri-State, Non-Inverted Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)
Număr de elemente 1 Numărul de biți pe element 8
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Delay Max Propagation @ V, Max CL 8.5ns @ 5V, 50pF Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funcţie Standard Curent - Quiescent (Iq) 86mA
Curent - ieșire ridicată, scăzută 3mA, 24mA Frecvența ceasului 100MHz