74F413PC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 74F413PC
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC MEMORY 1ST-IN/OUT 64X4 16-DIP
Foi de date: 74F413PC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 74F413PC
Număr parc 74F413PC Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
cantitate valabila 3773 pcs Fișa cu date 74F413PC.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4.5V ~ 5.5V Pachetul dispozitivului furnizor 16-DIP
Serie 74F Retransmite capacitatea No
Suportul programabil de steaguri No ambalare Tube
Pachet / Caz 16-DIP (0.300", 7.62mm) Alte nume 74F413
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Dimensiunea memoriei 256 (64 x 4)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Funcţie Asynchronous
Suport FWFT No Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 10MHz Curent - aprovizionare (Max) 160mA