74F373MSAX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 74F373MSAX
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC LATCH TRANSP OCT 3ST 20SSOP
Foi de date: 74F373MSAX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 74F373MSAX
Număr parc 74F373MSAX Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
cantitate valabila 3060 pcs Fișa cu date 74F373MSAX.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-SSOP
Serie 74F ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Tipul de ieșire Tri-State
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tipul logic D-Type Transparent Latch
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Circuite independente 1
Curent - ieșire ridicată, scăzută 3mA, 24mA Circuit 8:8