74F245MSAX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 74F245MSAX
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SSOP
Foi de date: 74F245MSAX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 74F245MSAX
Număr parc 74F245MSAX Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4371 pcs Fișa cu date 74F245MSAX.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-SSOP
Serie 74F ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Tipul de ieșire 3-State
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Număr de elemente 1
Numărul de biți pe element 8 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tipul logic Transceiver, Non-Inverting
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip de introducere -
descriere detaliata Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-SSOP Curent - ieșire ridicată, scăzută 3mA, 24mA; 15mA, 64mA
Numărul părții de bază 74F245
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
74F245SJ
74F245SJ
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOP
In stoc: 3306 pcs
Descarca: 74F245SJ.pdf
RFQ
74F245PC
74F245PC
Descriere: IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20DIP
In stoc: 6066 pcs
Descarca: 74F245PC.pdf
RFQ
74F245MSA
74F245MSA
Descriere: IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SSOP