74ACTQ16240SSCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74ACTQ16240SSCX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 74ACTQ16240SSCX
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC BUFFER INVERT 5.5V 48SSOP
Foi de date: 74ACTQ16240SSCX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 74ACTQ16240SSCX
Număr parc 74ACTQ16240SSCX Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IC BUFFER INVERT 5.5V 48SSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3901 pcs Fișa cu date 74ACTQ16240SSCX.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 48-SSOP
Serie 74ACTQ ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Tipul de ieșire 3-State
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Număr de elemente 4
Numărul de biți pe element 4 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tipul logic Buffer, Inverting
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip de introducere -
descriere detaliata Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-SSOP Curent - ieșire ridicată, scăzută 24mA, 24mA