74ACT240SJX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74ACT240SJX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 74ACT240SJX
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOP
Foi de date: 74ACT240SJX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 74ACT240SJX
Număr parc 74ACT240SJX Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5519 pcs Fișa cu date 74ACT240SJX.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-SOP
Serie 74ACT ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Tipul de ieșire 3-State
Alte nume 74ACT240SJX-ND
74ACT240SJXTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Număr de elemente 2 Numărul de biți pe element 4
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tipul logic Buffer, Inverting Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Curent - ieșire ridicată, scăzută 24mA, 24mA Numărul părții de bază 74ACT240