74ACT16240MTD
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 74ACT16240MTD
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC BUFFER INVERT 5.5V 48TSSOP
Foi de date: 74ACT16240MTD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 74ACT16240MTD
Număr parc 74ACT16240MTD Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IC BUFFER INVERT 5.5V 48TSSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6165 pcs Fișa cu date 74ACT16240MTD.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 48-TSSOP
Serie 74ACT ambalare Tube
Pachet / Caz 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Tipul de ieșire 3-State
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Număr de elemente 4
Numărul de biți pe element 4 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tipul logic Buffer, Inverting
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip de introducere -
descriere detaliata Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-TSSOP Curent - ieșire ridicată, scăzută 24mA, 24mA