1SMB10CAT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB10CAT3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1SMB10CAT3
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului TVS DIODE 10V 17V SMB
Foi de date: 1.1SMB10CAT3.pdf2.1SMB10CAT3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 1SMB10CAT3
Număr parc 1SMB10CAT3 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere TVS DIODE 10V 17V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2793 pcs Fișa cu date 1.1SMB10CAT3.pdf2.1SMB10CAT3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 10V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 17V
Tensiune - Defalcare (Min) 11.1V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor SMB Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 600W
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Alte nume 1SMB10CAT3OSCT Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 35.3A
Capacitate @ Frecventa 805pF @ 1MHz Canalele bidirecționale 1
Numărul părții de bază 1SMB Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1SMB10CAT3G
1SMB10CAT3G
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 10V 17V SMB