1SMA40CAT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMA40CAT3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1SMA40CAT3
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului TVS DIODE 40V 64.5V SMA
Foi de date: 1SMA40CAT3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1SMA40CAT3
Număr parc 1SMA40CAT3 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere TVS DIODE 40V 64.5V SMA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 915340 pcs Fișa cu date 1SMA40CAT3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 40V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 64.5V
Tensiune - Defalcare (Min) 44.4V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor SMA Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 400W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AC, SMA
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 6.2A Capacitate @ Frecventa 160pF @ 1MHz