AFD57-18-32SN-6117
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AFD57-18-32SN-6117
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN PLUG 32POS STRGHT W/SKT
Foi de date: AFD57-18-32SN-6117.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AFD57-18-32SN-6117
Număr parc AFD57-18-32SN-6117 Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN PLUG 32POS STRGHT W/SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1141 pcs Fișa cu date AFD57-18-32SN-6117.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Starea RoHS Bulk Alte nume DAFD57-18-32SN-6117
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 32
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului AFD57-18-32SN-6117 Diametru mare furnizat 18-32
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Descriere CONN PLUG 32POS STRGHT W/SKT Ratingul curent 7.5A