AFD57-16-26PW-6141
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AFD57-16-26PW-6141
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
Foi de date: AFD57-16-26PW-6141.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AFD57-16-26PW-6141
Număr parc AFD57-16-26PW-6141 Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1331 pcs Fișa cu date AFD57-16-26PW-6141.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 20 folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Alte nume DAFD57-16-26PW-6141
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C Numărul de poziții 26
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului AFD57-16-26PW-6141 Diametru mare furnizat 16-26
Introduceți materialul Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium include -
Caracteristici Coupling Nut Descriere extinsă 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Descriere CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN Curent - maxim / contact Bayonet Lock
Cuplarea materialului piuliței, placare 1.305" (33.15mm) Diametrul piuliței de cuplare Cadmium