AFD54-20-41SN-6141
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AFD54-20-41SN-6141
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT
Foi de date: AFD54-20-41SN-6141.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AFD54-20-41SN-6141
Număr parc AFD54-20-41SN-6141 Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1097 pcs Fișa cu date AFD54-20-41SN-6141.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 20 folosire Unshielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Female Sockets
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Alte nume DAFD54-20-41SN-6141
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C Numărul de poziții 41
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului AFD54-20-41SN-6141 Diametru mare furnizat 20-41
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Descriere CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT Curent - maxim / contact Bayonet Lock