AFD51-22-41PW-6141
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AFD51-22-41PW-6141
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN HSG RCPT STRGHT 41POS PIN
Foi de date: AFD51-22-41PW-6141.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AFD51-22-41PW-6141
Număr parc AFD51-22-41PW-6141 Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN HSG RCPT STRGHT 41POS PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1057 pcs Fișa cu date AFD51-22-41PW-6141.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 16 (14), 20 (27) folosire Unshielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Alte nume DAFD51-22-41PW-6141
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C Numărul de poziții 41
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului AFD51-22-41PW-6141 Diametru mare furnizat 22-41
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
Descriere CONN HSG RCPT STRGHT 41POS PIN Curent - maxim / contact Bayonet Lock