ADP7142AUJZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP7142AUJZ-1.8-R7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADP7142AUJZ-1.8-R7
Producator / Marca: ADI (Analog Devices, Inc.)
Descrierea produsului IC REG LIN 1.8V 200MA TSOT23-5
Foi de date: ADP7142AUJZ-1.8-R7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADP7142AUJZ-1.8-R7
Număr parc ADP7142AUJZ-1.8-R7 Producător ADI (Analog Devices, Inc.)
Descriere IC REG LIN 1.8V 200MA TSOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 56007 pcs Fișa cu date ADP7142AUJZ-1.8-R7.pdf
Dropout de tensiune (Max) - Tensiune - ieșire (min / fix) 1.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 40V
Pachetul dispozitivului furnizor TSOT-23-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Temperature, Short Circuit ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume ADP7142AUJZ-1.8-R7-ND
ADP7142AUJZ-1.8-R7TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 200mA TSOT-23-5 Curent - aprovizionare (Max) 320µA
Curent - Quiescent (Iq) 140µA Curent - ieșire 200mA