ADP7118AUJZ-2.5-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP7118AUJZ-2.5-R7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADP7118AUJZ-2.5-R7
Producator / Marca: ADI (Analog Devices, Inc.)
Descrierea produsului IC REG LIN 2.5V 200MA TSOT23-5
Foi de date: ADP7118AUJZ-2.5-R7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADP7118AUJZ-2.5-R7
Număr parc ADP7118AUJZ-2.5-R7 Producător ADI (Analog Devices, Inc.)
Descriere IC REG LIN 2.5V 200MA TSOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 40606 pcs Fișa cu date ADP7118AUJZ-2.5-R7.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.42V @ 200mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.5V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 20V
Pachetul dispozitivului furnizor TSOT-23-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 88dB ~ 50dB (10kHz ~ 1MHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume ADP7118AUJZ-2.5-R7DKR Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 200mA TSOT-23-5 Curent - aprovizionare (Max) 320µA
Curent - Quiescent (Iq) 140µA Curent - ieșire 200mA