ADP3339AKCZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADP3339AKCZ-1.8-R7
Producator / Marca: ADI (Analog Devices, Inc.)
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-3
Foi de date: ADP3339AKCZ-1.8-R7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADP3339AKCZ-1.8-R7
Număr parc ADP3339AKCZ-1.8-R7 Producător ADI (Analog Devices, Inc.)
Descriere IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39726 pcs Fișa cu date ADP3339AKCZ-1.8-R7.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.48V @ 1.5A Tensiune - ieșire (min / fix) 1.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-223-3 Serie anyCAP®
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume ADP3339AKCZ-1.8-R7TR
ADP3339AKCZ18R7
Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A SOT-223-3 Curent - aprovizionare (Max) 40mA
Curent - Quiescent (Iq) 200µA Curent - ieșire 1.5A