ADP2166ACPZ-3.3-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADP2166ACPZ-3.3-R7
Producator / Marca: ADI (Analog Devices, Inc.)
Descrierea produsului IC REG BUCK 3.3V 6A SYNC 24LFCSP
Foi de date: ADP2166ACPZ-3.3-R7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADP2166ACPZ-3.3-R7
Număr parc ADP2166ACPZ-3.3-R7 Producător ADI (Analog Devices, Inc.)
Descriere IC REG BUCK 3.3V 6A SYNC 24LFCSP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34844 pcs Fișa cu date ADP2166ACPZ-3.3-R7.pdf
Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V Tensiune - ieșire (Max) -
Tensiune - Intrare (Min) 2.7V Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Topologie Buck Redresor sincron Yes
Pachetul dispozitivului furnizor 24-LFCSP-WQ (4x4) Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 24-WFQFN Exposed Pad, CSP
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume ADP2166ACPZ-3.3-R7TR Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Funcţie Step-Down Frecvență - Comutare 250kHz ~ 1.4MHz
descriere detaliata Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 6A 24-WFQFN Exposed Pad, CSP Curent - ieșire 6A