ADP2108AUJZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP2108AUJZ-1.8-R7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADP2108AUJZ-1.8-R7
Producator / Marca: ADI (Analog Devices, Inc.)
Descrierea produsului IC REG BCK 1.8V 0.6A SYNC TSOT23
Foi de date: ADP2108AUJZ-1.8-R7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADP2108AUJZ-1.8-R7
Număr parc ADP2108AUJZ-1.8-R7 Producător ADI (Analog Devices, Inc.)
Descriere IC REG BCK 1.8V 0.6A SYNC TSOT23 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 99062 pcs Fișa cu date ADP2108AUJZ-1.8-R7.pdf
Tensiune - ieșire (min / fix) 1.8V Tensiune - ieșire (Max) -
Tensiune - Intrare (Min) 2.3V Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Topologie Buck Redresor sincron Yes
Pachetul dispozitivului furnizor TSOT-23-5 Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume ADP2108AUJZ-1.8-R7-ND
ADP2108AUJZ-1.8-R7TR
ADP2108AUJZ18R7
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Funcţie Step-Down Frecvență - Comutare 3MHz