ADP1764ACPZ-1.1-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADP1764ACPZ-1.1-R7
Producator / Marca: ADI (Analog Devices, Inc.)
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.1V 4A
Foi de date: ADP1764ACPZ-1.1-R7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADP1764ACPZ-1.1-R7
Număr parc ADP1764ACPZ-1.1-R7 Producător ADI (Analog Devices, Inc.)
Descriere IC REG LINEAR 1.1V 4A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12494 pcs Fișa cu date ADP1764ACPZ-1.1-R7.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.075V @ 4A Tensiune - ieșire (min / fix) 1.1V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 1.98V
Serie - Caracteristici de protecție Current Limit, Thermal Overload
PSRR 69dB ~ 35dB (10kHz ~ 1MHz) Tipul de ieșire Fixed
Configurarea ieșirii Positive Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Numărul autorităților de reglementare 1 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.1V 4A
Curent - aprovizionare (Max) 23mA Curent - Quiescent (Iq) 17mA
Curent - ieșire 4A Caracteristici de control Enable, Power Good, Soft Start