ADP172ACBZ-2.9-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP172ACBZ-2.9-R7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADP172ACBZ-2.9-R7
Producator / Marca: ADI (Analog Devices, Inc.)
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.9V 300MA 4WLCSP
Foi de date: ADP172ACBZ-2.9-R7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADP172ACBZ-2.9-R7
Număr parc ADP172ACBZ-2.9-R7 Producător ADI (Analog Devices, Inc.)
Descriere IC REG LINEAR 2.9V 300MA 4WLCSP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 178431 pcs Fișa cu date ADP172ACBZ-2.9-R7.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.1V @ 300mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.9V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 3.6V
Pachetul dispozitivului furnizor 4-WLCSP (0.95x1.03) Serie -
Pachet / Caz 4-UFBGA, WLCSP PSRR 73dB ~ 47dB (1kHz ~ 100kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume ADP172ACBZ-2.9-R7-ND
ADP172ACBZ-2.9-R7TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 300mA 4-WLCSP (0.95x1.03) Curent - aprovizionare (Max) 260nA
Curent - Quiescent (Iq) 60µA Curent - ieșire 300mA