ADP160ACBZ-2.1-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP160ACBZ-2.1-R7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADP160ACBZ-2.1-R7
Producator / Marca: ADI (Analog Devices, Inc.)
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.1V 150MA 4WLCSP
Foi de date: ADP160ACBZ-2.1-R7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADP160ACBZ-2.1-R7
Număr parc ADP160ACBZ-2.1-R7 Producător ADI (Analog Devices, Inc.)
Descriere IC REG LINEAR 2.1V 150MA 4WLCSP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 205412 pcs Fișa cu date ADP160ACBZ-2.1-R7.pdf
Dropout de tensiune (Max) - Tensiune - ieșire (min / fix) 2.1V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor 4-WLCSP (0.97x0.97) Serie -
Pachet / Caz 4-UFBGA, WLCSP PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume ADP160ACBZ-2.1-R7-ND
ADP160ACBZ-2.1-R7TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.1V 150mA 4-WLCSP (0.97x0.97) Curent - aprovizionare (Max) 65µA
Curent - Quiescent (Iq) 1.25µA Curent - ieșire 150mA